Pēc noklusējuma, veidojot savienojumu ar nedrošiem Wi-Fi tīkliem, Kaspersky VPN Secure Connection neiespējo VPN.
Lai konfigurētu VPN iespējošanu, rīkojieties šādi.
Atveriet galveno programmas logu.
Galvenajā programmas logā noklikšķiniet uz pogas .
Atlasiet Iestatījumi → Vieda aizsardzība.
Pārslēdziet slēdzi uz Ieslēgts. Pēc tam jums lūgs piekrist Viedās aizsardzības paziņojums.
Izlasiet paziņojumu un, ja piekrītat datu apstrādes noteikumiem par Vieda aizsardzība funkcionalitāti, noklikšķiniet uz Piekrist.
Ja jūs nepiekrītat paziņojuma noteikumiem, noklikšķiniet uz Noraidīt. Šajā gadījumā Vieda aizsardzība funkcijas konfigurācija nebūs pieejama.
Noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
Tiek atvērts logs Vieda aizsardzība.
Sadaļā Izveidojot savienojumu arnedrošiem Wi-Fi tīkliem atlasiet kādu no šīm opcijām:
Vaicāt par VPN iespējošanu. Kad izveidojat savienojumu ar nedrošu Wi-Fi tīklu, Kaspersky VPN Secure Connection parāda paziņojumu un aicina jūs iespējot drošo savienojumu, pamatojoties uz Kaspersky ekspertu ieteikumiem. Šīs kārtulas var tiks atjauninātas automātiski, neinformējot lietotāju. Šī opcija ir atlasīta pēc noklusējuma.
Iespējot VPN. Kaspersky VPN Secure Connection iespējo drošo savienojumu kad izveidojat savienojumu ar nedrošu Wi-Fi tīklu.
Ignorēt. Kaspersky VPN Secure Connection neparāda paziņojumu un neiespējo drošo savienojumu, kad izveidojat savienojumu ar nedrošu Wi-Fi tīklu.
Noklikšķiniet uz saites nedrošiem, lai atvērtu logu Kurus Wi-Fi tīklus uzskatīt par nedrošiem.
Atlasiet Wi-Fi tīklus, ar kuriem izveidojot savienojumu, programmai ir jāiespējo VPN:
Tīkli, kas nav aizsargāti ar paroli. Šādus tīklus nekad nevar uzskatīt par drošiem. Programma vienmēr iespējo VPN, izveidojot savienojumu ar šādiem tīkliem. Šo iestatījumu nevar mainīt.
Tīkli ar vāju datu šifrēšanas tehnoloģiju. Šādiem tīkliem var nebūt pietiekama aizsardzība, jo pārraidītie dati tiek vāji šifrēti. Iestatiet pārslēgu pozīcijā Ieslēgts, ja vēlaties, lai programma iespējo VPN, izveidojot savienojumu ar tīkliem, kuriem ir vāja datu šifrēšana.
Tīkli ar parastiem nosaukumiem. Tīkli ar parastiem nosaukumiem var būt ievainojami, jo urķiem ir vieglāk atklāt šāda tīkla paroli. Iestatiet pārslēgu pozīcijā Ieslēgts, ja vēlaties, lai programma iespējo VPN, izveidojot savienojumu ar tīkliem, kuriem ir parasti nosaukumi.
Tīkli, kuros iespējots WPS protokols. WPS ir vienkāršots bezvadu tīklu izveides protokols. Taču šādus tīklus nevar uzskatīt par aizsargātiem. Iestatiet pārslēgu pozīcijā Ieslēgts, ja vēlaties, lai programma iespējo VPN, izveidojot savienojumu ar tīkliem, kuriem ir iespējots WPS protokols.
Publiskie tīkli. Daudzi cilvēki izveido savienojumu ar publiskajiem Wi-Fi tīkliem, un šādi tīkli var kļūt par urķu uzbrukumu mērķi. Bieži publiskajiem tīkliem ir parole, ko ir viegli atcerēties un uzminēt. Iestatiet pārslēgu pozīcijā Ieslēgts, ja vēlaties, lai programma iespējo VPN, izveidojot savienojumu ar publiskajiem tīkliem.
Kad Vieda aizsardzība ir atspējota, tiks pārtraukta šai funkcionalitātei nepieciešamo datu pārsūtīšana un apstrāde.